top of page

Ретро Меркурій 

         14.01.2022 р. складе компанію ретро Венері вже Меркурій. Загалом, в цьому році буде 4 періоди його ретроградності, а саме: з 14.01.22 по 04.02.2022 , з 10.05.22 по 03.06.22, з 10.09.22 по 02.10.22 та з 29.12.22 по 19.01.23. Так що враховуйте свої плани на рік з огляду на ці дати. І хоча життя не зупиняється, однак розуміння особливостей ретроградності планет допомагає вибирати вірний курс ваших планів та задумів.

Сфера Меркурія - це всі процеси, що пов'язані з комунікацією, мисленням, подорожами, паперовими справами, домовленостями, навчанням.

        Чого особливо не раджу в даний період ретро Меркурія так це вступати в шлюб, укладати важливі договори, вкладати гроші, давати в борг і загалом приймати важливі життєві рішення. Як правило рішення які буду прийняті в такі періоди будуть переглянуті, бо не такі вигідні, або не враховано суттєві обставини.

       В ретро періоди мислення людини уповільнено, і сконцентровано в якійсь певний напрямок, тому об`єктивність і критичність не на найвищому рівні. Не виключені шахрайства та введення в оману.

      Такий період гарний для нестандартної роботи і переоцінки - можливість з іншого боку подивитися на ситуацію. Непоганий період для навчання, наукової роботи, відновлення потрібних контактів. Для подорожей такий період не страшний, однак, варто мати неувазі, що затримки і незрозумілі негаразди з паперами, транспортом в ретро періоди часта річ, тому виїжджайте завчасно, перевіряйте уважно і т.д.

      Планові операції в такий період теж не є хорошою ідеєю, бо велика ймовірність потреби переробляти операцію. Переїзди в нове помешкання чи країну теж не бажано.

      Так як мислення і фокус людини більш заглиблений в себе, то це гарний час "на подумати", переосмислити, відновити потрібні контакти.

      А от для людей у яких натальний (при народженні) Меркурій ретроградний можуть відчувати себе більш позитивно, адже це період для них знайомий, більш прийнятний.

     Так що зберігайте спокій якщо щось затримується чи що йде не так, відміняється. Як завжди все йде на краще, якщо не зараз, то з часом людина це розуміє. Так що займіться підготовкою свої грандіозних планів, а втілити обов`язково встигнете. Загалом зараз позитивний період зростаючого Місяця, тому до 14.01. 22 маєте можливість зробити важливі невідкладні кроки.

    Легких, приємних і корисних вам ретро періодів!

    Астрологічні новини

Наближаються затемнення.

    19.11.2021 р. о 11:03 розпочнеться місячне затемнення. Сонце затемнення попаде в 28 ° Скорпіона, а Місяць в 28 ° Тільця. 04.12.2021 р. о 9:35 відбудеться Сонячне затемнення в 13° Стрільця.

    Цей період коридору затемнень досить напружений час, тому варто бути досить акуратним . Звісно, кожен по - своєму відчуває такі дні, хто більш чутливий, хто менш, однак є об`єктивна космічна картина.

Перше затемнення відбудеться на повний Місяць, тому намагайтесь контролювати свій емоційний стан, бо сил багато, а от вірно їх використати, то вже варто прикласти зусиль. Вирішувати конфлікти, приймати важливі рішення, - весілля, розпочинати будівництво, переїжджати в такий період погана ідея, оскільки наслідки можуть бути непередбачувані.

    Якщо дані затемнення не зачіпають вашу натальну карту, то дана астрологічна подія може не бути для вас особливо відчутна, а от якщо градуси затемнень, для місячного з 25° по 30° Скорпіона, Тільця, а для сонячного затемнення з 9° по 17 ° Стрільця попадають на одну з ваших планет в натальній карті, то це для вас буде особлива подія, бо у вас можуть відбутися значні зміни у житті. Чого саме стосуватимуться зміни підкаже характер планети, яка буде аспектована (включена) затемненням, а також ваш натальний будинок гороскопу в який попадає точка затемнення.

     Так як я неодноразово вже писала як зустрічати, проводити затемнення, то на цьому зупинятися не буду, а от розкажу про особливості цих затемнень.

     Кожне затемнення - це член певного сімейства, кожне з яких маж свої характеристики. Ці сімейства - цикли мають свій початок, середину та завершення і вперше були відкриті у Вавілоні. Любий такий цикл продовжується більше тисячі років, тому вивчення індивідуальних затемнень схоже на спостереження за тим як росте величезне дерево. Такі цикли отримали свою назву як цикли Сароса.

    Цей цикл Сароса має назву 5S і почався він 14.07.1787 р., а завершиться лише 12.08.3031 р. Ну побачити закінчення циклу ми не зможемо, а от наступний раз цей цикл повториться 2039 році.

Приємне те, що древні астрологи трактують даний цикл затемнень досить позитивно, а саме: "Це дуже радісне, щасливе сімейство затемнень. Гарні новини, закоханість, кульмінація радісного в якомусь відношенні досвіду. Можливо очікувати, що переваги, які з`являться в житті людини під впливом цього сімейства затемнень, будуть продовжуватися і після завершення затемнень."

    Так що зверніть увагу на свій гороскоп, можливо це буде приємний, особливий час саме для вас! В любому випадку, завжди будьте позитивно налаштовані на життя, людей і життєві обставини, щоб не трапилось і тоді сам Бог буде змушений вашу позитивну впертість винагородити! 

Ретро Венера 

З 19.12.2021 р. стає ретроградною Венера до 29.01.2022 р.

      Особливість даного періоду ретроградності підкреслюється тим, що в цей день розпочнеться фаза Повного Місяця, що надає інтенсивності даного періоду, пристрасність. Венера господиня сфери краси, наших почуттів, бажань, гармонії.

      Одночасно, в цей період відбудеться з`єднання Венери з Плутоном. Це по істині вогняна історія даного ретроградного періоду. Плутон по своїй суті могутня магнетична планета, яка любить підкорювати чужу волю, нав`язувати свою вищу волю та нести сильну трансформуючу енергію. Тому для багатьох людей це може бути не простим часом змін та трансформації сфери особистого життя та понять краси, гармонії, сексу.

Будь- який період ретроградності - це час для ретроспективного погляду на наше життя, стосунки з людьми, наше ставлення до життєвих подій та людей. Наше життя дуже інтенсивне, особливо в дану епоху, тому такі періоди змушують нас зупинитися і здійснити переоцінку.

      Якщо у вас є друга половинка і ваші стосунки гармонійні, перевірені часом, то цей період може принести позитивні нотки у ваше інтимне життя та вираження своїх почуттів. Однак, якщо у вас закрутиться роман в даний період, то він може бути дуже яскравим, однак, після завершення періоду ретроградності, може залишити не простий слід у вашому житті, тому будьте обачні в такі часи. Так як ретроградність відбувається у такому серйозному знакові як Козеріг, то зміни які відбудуться будуть затяжними та глибокими. Однак, часто людям потрібно проходити такі складні уроки, здійснити таке переродження. Я б сказала після такого періоду стосунків, людина стає як птах Фенікс, що відродився з попелу. Часто доля в нас не питає дозволу, адже в нас є обов`язкова програма яку ми маємо відіграти щоб стати ще прекраснішими чим ми є зараз.

Приймати кардинальні рішення в цей період не варто, а от трансформувати, вирішувати конфліктні ситуації та пропрацьовувати, в т. ч. різними психологічними техніками, почуття та емоції варто, це може значно покращити ваше емоційне життя у майбутньому.

       Це хороший період для творчості, шукати шляхи позитивному виходу сексуальної енергії, романтики. Так як зараз розпочинається період свят, то це гарний привід прикрасити своє життя не тільки декором оселі, а і події буденності, стосунків і це в наших руках.

      Для дорогих покупок, особливо зі венеріанської сфери, це період не вдалий, оскільки пізніше можете бути розчаровані своєю покупкою, тому у вас ще є кілька днів придбати щось давно омріяне.

Пластичні операції в індустрії краси погана ідея. Поточні процедури, які не трансформують тіло кардинально можна робити. Татуювання теж не рекомендую. Якщо у вас слабке місце - щитовидна залоза, то займіться профілактичними методами лікування, збалансуйте харчування, та давайте вихід емоціям щоб не нагнітати негатив в собі.

       Часто тема марнотратства актуальна в дані періоди, особливо у людей які хочуть терміново себе побалувати, бо є в житті якісь негаразди, особливо коли нема другої половинки.

Не дивлячись на те, що Венера буде гуляти по стриманому, серйозному Козерогові і тема набирання ваги може бути не такою критичною, однак, переїдання це завжди погано для організму. В цей період добре збалансувати своє харчування і покращити свої звички у харчуванні, які можуть надовго закріпитися у вашому житті, чому сприяє енергія Сатурну.

      Не дивлячись на те що в такий період важко знайти емоційний баланс, однак завжди намагайтесь бачити гармонійні сторони речей. Це людям важче зробити, бо їх навчили концентруватися на негативі, однак, Світ залишається завжди прекрасним, він ні від чого незалежний. Так і ви будьте незалежними від зовнішніх впливів, залишайтесь в стані гармонії Будди і безумовна Любов розквітне у ваших серцях!

     Молодик

    І знову Молодик. Завтра 06.10.2021 р. о 14-07 розпочинається новий місячний цикл. Початок нового Місця - це хороший період для нових починань або робити щось по-новому.

Однак, варто пам'ятати, що зараз триває період ретроградного Меркурія (до 19.10.21 р.), тому приймати кардинальні рішення не раджу, оскільки хід справи і результат можуть бути не такими якими б ви хотіли.

   З іншого боку, письмове планування своїх справ в першу годину після початку нового циклу є доброю справою. І хоча в період ретроградного Меркурія об`єктивним бути важко, однак, можна по - іншому подивитися на життєві ситуації, глибше і з іншого боку. Такі періоди цікаві для переоцінки і можуть принести хороші результати.

     В любому процесі потрібно довіряти внутрішньому відчуттю, якщо у вас по природі хороша інтуїція, а якщо це не ваша сильна сторона, тоді краще звернутися за порадами до астролога

   До моменту настання Молодика хороший час для очищення дому, тіла, завершати старі цикли, щоб вступити очищеним в новий період, миритися, все що вважаєте потребує корекції і завершення. В любому випадку варто слухати своє серце, воно завжди розумніше за розум, навіть коли це не логічно, у нього "своя логіка".

    Розривати стосунки чи звільнятися з роботи я б не радила, хоча і час старого Місяця, однак ретро Меркурія не сприяє остаточному завершенню процесу, однак якщо у вас такий "план", то дивіться самі

Однак, ніхто не відміняв ваш особистий гороскоп ! Якщо зараз йде ваш позитивний період, то це активний час для роботи, а після виходу з ретроградності Меркурія можна надавати конкретну форму вашим діям. В такому випадку звертайтесь до мене на консультацію і в інших теж .

Приємного і плідного вам місяця !

     "Казкове місто" - одне з моїх улюблених міст на планеті. Цього разу фестиваль був по - особливому теплим і було легко проводити майстер- класи по астрології в колі казкових людей.

       Виступати на одній сцені з Олегом Скрипкою було приємно і незвично, і хоча як у майстрів у нас різні задачі, а от ціль одна - нести Любов та знання людям. "Хай несе мене ріка, в фантастичному човні... ! "

       Фестиваль завершено, але казка мого життя продовжується, а тепло і радість завжди в серці, а живе спілкування з людьми продовжується.

 

 

Новий рік по - справжньому

        20.03.2021 о 11:38 Сонце входить в 1 градус Овна і розпочинається астрономічний Новий рік. 21 березня ми вступимо в новий Сонячний день, а для нас календарний рік. Сонце і світло вступає в свої права, а пітьма відступає, прокидається все для нового життя! Різні народи і традиції по - різному розпочинають відлік року, однак для мене це є справжній початок.

Дні до Нового року проведіть усвідомлено, щоб новий цикл пройшов для вас якомога гармонійніше і корисніше. В цей дні проведіть очищення свого простору як в середині себе так і в своєму житлі - житті. Інвентаризація - це завжди корисно. Не тягніть з собою що давно має піти з життя чи то старі не потрібні речі чи стосунки або емоції з якими давно пора попрощатися. В новий рік візьміть все позитивне і корисне що здобули за своє життя. Вважайте що ви складаєте сумку в дорогу на літак і щоб ваш вантаж не переважив не беріть з собою баласт, бо плата буде високою ! Будьте легкі як янголи і тоді злетіти буде легко! 

        Хто медитує проведіть медитацію, проведіть час у молитві, займіться спортом, масажем - через тіло випустіть всі блоки і зажими. А якщо під час таких практик будете думати про ваш намір, то ефект буде в рази кращий і ви навіть фізично відчуєте корисну дію. Очищення вашого житла - прибирання, очищення через вогонь - свічки, ладан, ефірні олії... Так як ми самі творці своєї долі, то ви маєте самі відчути що саме вам хочеться зробити на що відкликається ваше серце.

      По - суті ці дні - це дні вашого звіту перед Творцем за прожитий рік. Подякуйте, відпустіть, візьміть, створіть, обдаруйте, радійте, виберіть, винагородіть, оплатіть, отримайте, злетіть, почніть... Виберіть свій список потрібних слів і в щасливу дорогу!

 

 13.03.2021 о 12:22 розпочнеться Новий місячний цикл - Молодик ☽

      В житті все циклічно і кожен з нас знає це. Пори року, дні, ночі, роки, століття, цей список можна продовжувати до безкінечності. Однак, більшість людей живе буденними справами і хоче з користю організовувати своє життя. От такі місячні цикли і дають змогу людини буквально починати життя по -новому.

        Молодик - це період коли можна закладати, планувати свої справи на новий місяць для їх найкращої реалізації. В перший день даного циклу можна прописувати свої плани. Таким чином ви оформлюєте "бланк замовлення" для Всесвіту. Саме прописування дає кращий результат, адже в нас сотні думок літає в голові кожного дня і що для нас саме важливе, актуально оформити реальними діями. Саме наші реальні кроки - це крок до успіху! Можна рокам сидіти і мріяти про свою мрію і нічого не робити для цього... і життя пройде в "уявних планах". Варто завжди пам`ятати що у Бога нема інших рук, крім наших.

       В цей період добре проводити очищення організму - голодування, пити чимало чистої води, трав`яні настої,гуляти на свіжому повітрі, робити фізичні вправи, тощо. Однак, так як в цей період сил в людини не так багато, то важливо не переобтяжувати організм що б ви не робили. Відмовтесь від алкоголю, куріння, їжі тваринного походження в найближчі кілька днів і ваш організм відповість вам вдячністю !

Знайдіть нарешті час щоб зробити те, що ви так давно хотіли - це може навіть бути дрібничкою, але це важливо в такі цикли, бо коли ви виконаєте бодай одну свою давню мрію, то це може запустить цикл виконання ваших нових мрій! Мрії існують для того щоб їх втілювати і тільки ТАК!

Ретроградний Меркурій

     З 30.01.2021 по 21.02.2021 р. Меркурій стає ретроградним, змінює свій напрямок руху в інший бік, "повертає назад". Щоб не вдаватись в астрономічні деталі, то ми як споглядачі із Землі бачимо такий вектор напрямку руху планети. Ретроградність означає повернення до старого, переосмислення, це уповільнення звичних процесів. З древньої міфології Меркурій покровитель торгівлі, подорожей і все що зв'язано з комунікацією, мисленням відноситься до його області впливу. В такі періоди ретроградності планети не варто укладати договори, заключати шлюб, робити дорогі покупки так як коли планета вийде з ретроградного руху (стане директною), ви можете змінити своє рішення, розірвати укладені домовленості або справа буде затягуватись, між людьми виникають непорозуміння, інформація може бути не правдивою, тощо. Не варто приймати кардинальних рішень, зокрема, переїжджати, проводити операції. Такий період даний щоб людина замислилась над своїм життя, і тим що є в її житті. Часто повертаються старі зв`язки, друзі, кохані або просто людина багато думає про минуле. Це хороший період для налагодження старих процесів які мають право на життя. Починати будь- які довготривалі проекти не варто, бо справа можу йти повільно, не так як хотілось би і результат може бути неоднозначний. В цей період займіться завершенням розпочатих раніше справ або доробіть до кінця все що тягнулось довгий час, наведіть лад у свої паперових справах, однак будьте уважні і ретельно перевіряйте будь- яку інформацію. В любому випадку життя не зупиняється в період ретроградності планет, однак, варто свій фокус спрямувати у вірному напрямку для більш гармонійного протікання життєвих процесів.

 

Молодик 13.01.2021 р.

      Всі ми знаємо який вплив має Місяць на нашу Землю не тільки з астрономії, а і бачимо вплив у повсякденному житті - це і припливи - відливи моря, вплив на самопочуття людини її фізичний і емоційний стан, ріст рослин, тощо. З давніх давен наші пращури використовували знання астрономії для ведення господарства та землеробства.

      Саме для покращення, комфорту свого життя варто брати до уваги фази Місяця щоб знати в який період що варто робити, а від чого утриматись для хорошого результату вашого задуму.

      13 січня о 07 годині ранку розпочнеться новий місячний цикл Молодик (новолуння) за Київським часом. В першу годину Молодика добре закладати (прописувати) плани на місяць або більш тривалий період. Так як енергіі Місяця ще досить мало, то приступати для їх реалізації зарано, бо це час для посіву насіння ваших планів. Переходити до втілення задумів варто не раніше 3-го Місячного дня. До цього часу також не варто перенавантажувати організм їжею, бо це ще період очищення і сил в організмі менше. В період зростаючого Місяця варто робити всі справи які мають рости чи то закладати бізнес, чи садити рослини, укладати шлюб, все що хочете розвивати.

      Любителям ритуалів можна порадити показувати на Місяць гроші з словами "Як росте Місяць так ростуть мої гроші". Як сказано в Біблії ... "і було Слово". Із слова все почалось і воно має велику силу, тому використовуєте його тільки у позитивних цілях на благо всього живого.

І варто завжди пам`ятати що нам надано право міняти лише своє життя

День народження (Соляр) Як і де краще зустріти?

     Ця тема дуже актуальна і вже стала популярною не тільки як інструменти - поради від астрологів, а і серед пересічних людей, що не звертались на консультацію до астролога. Звісно, лише на персональній консультації у астролога можна отримати унікальні персональні поради, однак зазначу більш загальні поради що стосуються кожного.

      В астрології день народження ще називається днем включення Соляру - початку нового персонального року людини. Соляр - це певний порядок розташування планет на небі, зафіксований в точний час перебування Сонця в тому ж градусі, що й в момент народження людини. Кожного року включення Соляру у вас буде в різний час, а іноді різні дні. Момент включення вашого Соляру можете подивитись побудувавши свій гороскоп (Соляр) в одній з онлайн програм що є в інтернеті. Для цього потрібно ввести ваші данні народження. Кому потрібно ставте "+" під постом і я допоможу якщо не буде зрозуміло. Вказана конфігурація планет Соляру допомагає зробити висновок, які події відбудуться з людиною протягом року - це як прогноз погоди у всіх сферах життя.

     Отже, коли ви визначили день і час включення Соляру, то за годину до і після включення Соляру потрібно провести його на самоті, оскільки в цей момент вам даються енергії на новий рік. Цей час краще провести в молитві чи медитації. Не проводьте цей час в компанії людей, бо ви не тільки так роздаєте свою персональну енергію, а і можете послабити здоров`я, бо перед Днем народження все ж енергії і сил менше. Подякуйте за все що було в минулому році як хороше так і отримані уроки від Всесвіту, Творця. Краще це робити прописуючи на папері. Можна пройти із запаленою свічкою ваше житло і читаючи молитву або просто, як ви відчуваєте. Енергія вогню добре очищує простір і підсилює нашу енергію. А вже після цього прийміть душ і одягніться у гарний одяг адже це радісна подія ! Після моменту включення Соляру можна прописати плани і все що ви хочете зробити і отримати від Всесвіту. Краще писати в теперішньому часі як констатація факту і саме головне коли пишете ви маєте прожити цей момент, відчути насолоду від цього що вже маєте. Наприклад, якщо хочете поїхати на море, то заплющіть очі і відчуйте теплу воду, уявіть як купаєтесь, як їсте смачні стави на відпочинку, як гуляєте, одним словом - насолоджуєтесь. Ви маєте оживити своєю енергією свою мрію - план - це самий дієвий спосіб реалізації вашого задуму! Це форма замовлення вашої мрії Всесвіту "до виконання"! В такому разі ефект гарантовано! Однак, важливо щоб ваші мрії були екологічні, тобто тільки позитивні на благо всього живого і стосувалися тільки вашої персони і нікому не зашкоджували. За мрію "Хочу чужого чоловіка" ще отримаєте на горіхи від Всевіту! ))) Ви маєте право змінювати лише своє життя! Це золоте правило не лише в астрології, а і закон Всесвіту. Як ви проведете наступні 12 днів після Дня народження так і пройдуть 12 місяців року. Так що будьте активними, сплануйте гармонійно цей час і ваш рок пройде чудово! І головна моя порада - це будьте творчими і відчувайте що саме вам хочеться, може в момент Соляру вам хочеться танцювати під чудову музику, то танцюйте, ваша душа і Янгол вам підкаже як буде краще. А от де краще зустріти свій Соляр тут вже потрібен астролог, можливо поїхати на відпочинок в іншу країну, а можливо краще вдома. Зустрічайте ваш Рік радісно, корисно і натхненно! Хто хоче знати свій персональний прогноз на рік, звертайтесь до мене на консультацію . Астрологія - це не про те щоб бездумно знати що може бути з Вами, а про те, як можна краще і корисніше провести рік. Що буде вашим трампліном, а де соломи варто підстелити, куди вкладати енергію.

Щасливих вам Солярів!

Повний Місяць 

 

    Для того щоб раціонально і вдало використовувати свій час варто пам'ятати про цикли Місяця. Знання циклів стане вам у нагоді у всіх сферах життя і у побуті і у прийнятті життєво важливих рішень. Так що ж варто робити в цей цикл,а що ні?

     Повнолуння - це максимально сильний вплив Місяця на Землю та її жителів. Це так би мовити цикл збору урожаю, найбільший впливу місячної енергії, тому сили у людини прибувають, життєві соки рослин теж знаходяться у найкращому стані для збору. Однак, точна фаза кожного циклу Місяця це досить напружений період, емоції можуть бити у людей через край, тому саме в день повнолуння потрібно контролювати емоційний стан і випромінювати позитив і спокій. Таку сильну енергію потрібно направляти у вірне русло для реалізації ваших задумів, які розпочали в період зростаючого Місяця (від фази Молодика до Повного Місяця). Коли Місяць йде на спад, то і емоційний стан людей стає більш стабільним. В період Повнолуння не варто робити оперативне втручання, видаляти зуби, бо можуть бути сильні кровотечі.

   Для більш ефективного лікування, щоб позбутися якоїсь хвороби лікування краще проводити вже на спадаючий цикл Місяця так сил у хвороби меншає і легше впоратись з недугом. В цей цикл насолоджуйтесь результатами своєї роботи, розваги, відпочинок, купуйте речі, можна навантажувати організм їжею є сили, однак не зловживайте, бо можна добре набрати вагу в період сильного Місяця. Ну а кому потрібно набрати вагу, то беріться за ложку! )) Звісно, трапляються життєві ситуації коли не маєте можливості відкласти ту чи іншу справу, наприклад операцію, то головне налаштовуйтесь на позитивний результат і все пройде успішно.

   Все у Всесвіті циклічно і крім Місячних циклів у нас є наші особисті, що закладені в персональному гороскопі - натальній карті, тому з нами просто так нічого не трапляється. Однак, Творець дає людині знання щоб вона покращувала якість свого життя. Коли ти знаєш що сьогодні буде дощ і візьмеш парасольку, то набагато комфортніше будеш себе почувати у негоду. Але саме головне у будь- який час випромінювати позитив і доброзичливість, так ви покращите і своє життя і життя оточуючих людей та Світ стає кращим!

bottom of page