top of page

"Я космополіт" чи "Про любов до батьківщини"

Довгий час спостерігаю за людьми з кардинально різним підходом до свого місця у Світі. І як доля різко кидає іх з вогню да в полум'я, для науки. Одні не уявляють себе без рідного краю, мови, звичаів. У них навіть думки і бажань іхати кудись нема, пізнавати нове інший світ і культуру. Інші люди - космополіти, громадяни світу для яких не може бути рамок країни,націі, територіі, мови, тощо. Мені, як астрологу, добре зрозуміло звідки у людей такі бажання і поклики душі, адже відкриваючи гороскоп людини бачиш попередній досвід іі втілень на Землі, задачі які душа обирає на це життя. Однак, все що сильно прив'язує нас, що ми категорично відстоюємо керує нами. Дуже важливо цінувати те що у нас є. Якщо ми не любимо краіну в якій народилися (хоча б без несамовитого неприйняття), не вдячні рідній землі за дари, то наша ненька викине нас у вигнання, як невдячних синів і дочок і навряд чи до райського життя. А інша крайність - це ставити все національне, краіну, себе вище всіх! От ми... Гординя, гординя... губить всіх. Лише правило Будди про золоту середину є прикладом того що має бути міра у всьому. "Чужого навчайтесь і свого не цурайтесь" - говорив Шевченко Т.Г. Особисто я дуже люблю мандрувати світом, бо це так захопливо, цікаво пізнавати щось нове і повертатись знову в гості в ті краіни де я раніше жила. Мені дуже легко знаходити мову з людьми з інших краін, бо раніше вони були моіми співвітчизниками там я любила,жила, надихалась. І хоча в Украіні я дуже мало жила, однак дуже люблю мою Землю, яка істинно є райським місцем і не тільки по територіі, землі, а і тим людям які тут зараз живуть. Чимало разів поставало питання про мою еміграцію, однак ця земля мені миліша, тут будувати своє майбутнє і майбутнє краіни. А Світ нехай чекає на мене! Я в кожен куточок Землі прилечу! Кудись в гості, а кудись додому. 

Плачевні результати фемінізму

В минулому році, на творчому фестивалі я познайомилась з 3-ма чоловіками віку 30 та 30 + Мною було проведено "соцопитування ", а саме зайшла розмова про ролі чоловічі - жіночі. І коли я озвучила роль жінки, зокрема в сім`ї, то запал романтично налаштованих козаків одразу почав гаснути на очах На мою думку, норма для чоловіка - це забезпечувати потреби жінки та його дітей, а ролі жінки -облаштовувати сімейне гніздо в гармонії та красі. Вона може працювати, мати свій бізнес, якщо має таке бажання, але в своє задоволення, для реалізації себе як людини. Однак, велика кількість чоловіків, в наш час, хоче щоб і жінка працювала, а іноді ще більше за нього, бо в іншому випадку їх сім`я просто помре з голоду )). Така позиція чоловіків також поширена і в інших країнах, однак відсоток залежить від менталітету відповідного народу. Звісно, є чимало чоловіків з активною позицією, які вміють себе реалізувати і як чоловік, і як людина. І все б нічого, але така велика статистика розлучень і кинутих напризволяще дітей не радує... Така зміна, а іноді і підміна соціальних ролей є наслідком часу вседозволеності, аморальності і розпусти. Низький духовний рівень великої частини людей робить свою справу. І, до прикладу, якщо 10 ідіотів будуть говорити одній нормальній людині що вона ненормальна, то з часом людина може повірити в це, що з нею не все гаразд)) . Так що і дівчатка і хлопчики, обирайте собі пару з подібним світосприйняттям, бо люди практично не змінюються ! І діло кожного яких поглядів дотримуватись, головне щоб ви були щасливі разом, навіть якщо він хатня робітниця, а ви - жінка- акула бізнесу! Кожної тварі по парі. 

Воля

Ніхто не можне позбавити вас волі крім вас самих. Для мене це не пусті слова. Коли ти незалежний від оцінки навколишнього світу - рідних, друзів, близьких, тільки тоді ти вільний. Можеш спокійно висловити свою думку, не боячись що хтось не розділить твої погляди, смаки, бачення чогось... не критикуючи чи оцінюючи інших. Твоє бачення безвідносне - це лише вираження твоєї душі і серця. Можна надихатись гарними прикладами, але не зраджуйте себе. Всі ми унікальні і по - своєму праві адже наш досвіт і шлях лише наш і ніхто не може пережити і оцінити об`єктивно. Часто мене називають дивною, бо я можу зробити і сказати те, що інші ніколи б не наважились. А насправді дивні ті хто має комплекси  Не боріться за свободу, просто візміть її ! Ходити босим коли йде дощ чи ви натерли чарівні ніжки, танцювати на зупинці чекаючи транспорт, говорити про свої почуття відкрито що хочете і не хочете, посміхатись незнайомим людям, сміятись на всі 32 коли згадали щось приємне, робити компліменти незнайомим людям на вулиці якщо вони вам чимось сподобались, приймати компліменти якщо вам робить їх безхатченко, відмовляти... Щасливе життя - це коли ти нічого не хочеш виправляти, жалкувати, перепроживати, тому живіть в моменті в цому і є суть щасливого життя!  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хто поруч?

Ви задаєте собі таке питання хто йде з вами по життю ? І не важливо чи друзі, чи кохані, співробітники чи транзитні люди... В психології є багато прийомів роботи з своєю особистістю, своїм "Я". Один з методів побачити об`єктивну картину - це пройти тест, а саме написати 8 людей які найближчі до вас, кого ви впустили в своє життя. Ваше оточення - це і є ви ! Так, так і якщо вам щось не до вподоби робимо висновки! Дзеркало не має нічого особистого, зранку воно просто показує вам вас самих. Все що ви маєте і хороше і погане це результат ваших дій і годі шукати виправдань Але, не все так погано! У когось прекрасна картина і поруч прекрасні люди - це справжній скарб. Ну а якщо це не так, то все в ваших руках! Ми можемо і маємо змінювати все в житті на краще, це і є наша основна місія і задача. А ці зміни можливі тільки тоді, коли ми змінимось самі ! Коли ви почнете зміни в собі, от тоді ви будете притягувати в своє життя все прекрасне. Тільки пройшовши урок можна перейти на вищий щабель. Але саме усвідомлення - це вже великий крок у вашій роботі ! В житті мені чимало довелось побачити, і зокрема, так званих "вчителів жіночих практик". Якою має бути жінка... і такою і такою, те робити, те не робити... мене це зараз так забавляє. Насправді все настільки просто - ми будемо такими як закладено в нас в натальній карті і це не фатум, а просто ми є те, що ми напрацювали у минулих втіленнях. Якщо жінка сильна, то вона не зможе прикидатися вівцєю, а якщо вівця, то не буде левицею. Щоб не вчили псевдо "вчителі" ваша суть вийде на Світ Божий рано чи пізно! Підлаштовуйся, бреши, веди гру, маніпулюй, намагайся бути слабкою... такі завуальовані речі можна почути, однак, так ви хочете жити ? Невже Творець хоче в своєму творінні такі ганебні якості, які принижують любу людину як чоловіка так і жінку. Сама велике щастя і на жаль розкіш, в наш час, - це бути собою! Однак є одне "но", - вашу силу і вашу слабкість варто проявляти гармонійно -це і є основне правило. Щасливий той, що знайшов шлях до себе і не переступив через себе та інших. Гармонія і баланс - це те, що має бути у всьому, головне правило Будди про золоту середину. Шукайте шлях до себе справжніх і будьте собою і Світ дасть вам все на що ви заслуговуєте!

143417937_3994326827285132_2028353490275
1.jpg

Діти, а чи діти?

      Сама неймовірна пригода - це життя! І якщо ви помічаєте його, людей, що вас оточують, то ви живете по-справжньому.

    Останні кілька років я часто знаходжусь в колі дітей та підлітків, бо ходжу на тренування по карате і самообороні. Крім того що це укріплює моє здоров`я та продовжує життя я ще отримую радість спілкування.            Багато цікавих випадків було у мене за останні 2 роки.

Діти - це і мої вчителі, і мої учні, і друзі. Одного разу на тренування карате прийшла маленька дівчинка, яку я раніше в групі не бачила і вона одразу привернула мою увагу, бо зосереджено на всіх дивилась і наполегливо тренувалась. Діти як діти, всі різні і деякі хлопчаки неохоче виконували вправи розминки і скаржились що важко. І тут ця дівчинка відійшла від дітей і стала коло мене тренуватися. Вона старанно виконувала всі вправи і почала зі мною спілкуватися. Дивлячись на інших дітей, ця дівчинка сказала фразу яка мене вкрай здивувала і потішила "Слабакі!" Далі, коли ми почали тренуватися в парах, то вона хотіла тренуватися лише зі мною і їй не важливо було що я занадто доросла для неї. Я пояснювала їй, що не всі діти можуть бути такими сильними як ти, у кожного свій талант, але у неї була чітка позиція - я зі слабаками не працюю! ))) Пізніше вона мене спитала : "А ви будете ходити на тренування?" Моя відповідь : "Так" порадувала її і в її очах я побачила стратегічний план на життя! В той момент я згадала себе, бо саме такою була і я . Коли я ходила на тренування по волейболу, то моїм постійним суперником був хлопчина за якого я завжди намагалась краще працювати, а він намагався мене перевершити. З роками ти стаєш більш поблажливо і з розумінням ставитись до людей, ну принаймні як можеш Однак, який є в тобі стержень таким ти залишишся до фіналу життя! Люди, по своїй суті глибинно не змінюються, хоча і можуть і повинні ставати кращими та набувати гарних якостей. Особисто я не розмежовую людей на діти і дорослі. Дітей я сприймаю як рівноправних людей які просто розвиваються. Єдина різниця - це те що діти фізично і психічно ще не виросли, а от душі віку не мають.

      Я завжди повторюю що саме цінне в житті - це час і люди, тому вивчати їх, розуміти є великою цінністю! Вивчаю час я як астролог, бо астрологія - це і є наука про час, а людей просто як людина. Вивчайте себе і пізнаєте Світ, вивчайте Світ і пізнаєте Себе істинного!

bottom of page