top of page

    Мене звати Любов Ярова. Мій шлях до професійної реалізації розпочався як у багатьох з нас, із своєї духовної роботи. Більше 10 років я була юристом і зробила хорошу кар`єру в своїй галузі. Як кажуть були всі атрибути для щасливого життя: керівна посада, цікава робота, чудовий колектив, хороша оплата праці але… Інші люди могли тільки мріяти про таке, але внутрішнє відчуття якоїсь нереалізованості не полишало мене. Мені хотілось більшого, глибшого розуміння себе і світу. 

       Таку глибину і мудрість законів Всесвіту мені допомогла пізнати саме астрологія. І хоча я любила свою правову роботу, в ній багато творчого і комунікацій з людьми, однак, як юрист ти можеш допомогти людям в якійсь конкретній ситуації чи сфері, а як астролог ти можеш допомогти людині змінити її долю на краще.  Людина може бути по-справжньому щаслива тоді, коли буде реалізована у всіх сферах життя! І саме це основна задача астрології і астролога - показати шлях до більш щасливого життя людині. Що їй заважає йти до своєї мети, а що буде допомагати. Це все закладено в нашому гороскопі народження - натальній карті. Це інструкція до нас самих, і астролог стане у нагоді людині щоб розшифрувати цю інструкцію для неї. Коли ви знаєте як керувати собою ви можете керувати Світом.

Астрологія - це наука, яка астро - логічна. Вона спирається на закони математики, астрономії, фізики, геометрії. Однак, знання без людини яка має талант синтезувати інформацію це наука і вчення неживе. 

   Я як практик впевнена, що майстер може нести знання і допомогати людям тоді,  коли сам пройшов на практиці той шлях яких показує людям.  Як астролог я практикую з 2014 року, коли

закінчила школу астропсихології  та школу практичної холодинаміки (напрямок в психології).  Центральним в мой практиці є цілісний підхід до розуміння екології людини. Гармонія людини має бути як в середині так і зовні, тільки таке збалансоване поєняння дає щасливих людей.  Поєнання різних практик астрології та психології дає мені можливість індивідуального підходу до кожного з метою швидкого розкриття потенціалу людини для її щасливого життя. 

bottom of page